Diğer Promosyonlar

Diğer Promosyonlar kategorisinde 9 adet kayıt bulundu.

Anahtarlık

Anahtarlık

Anahtarlıklar, günlük olarak hem ofiste hem de evde en çok kullanılan ürünler arasındadır. Eve ve ofise girmek için ihtiyaç duyulan anahtarların kaybolması, ciddi bir sorun ortaya çıkarabilir. Genellikle küçük boyutu olduğu için çabuk kaybolabilen anahtarların, kaybolmasını engellemek için anahtarlık kullanabilirsiniz. Özel günlerde, yeni taşınan kişilere veya yeni ofis çalışanlarına verilebilecek hediye anahtarlıklarla onları mutlu edebilirsiniz. Anahtarlık fiyatları anahtarlığın çeşidine ve anahtarlık üretiminde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Ambiyans Promosyon, avantajlı fiyatları ile ucuz anahtarlıkları, en iyi kalitede sunmaktadır.

El Feneri / Metre / Çakı

El Feneri / Metre / Çakı

Işıldak ve el fenerleri, şarj veya pil yardımı ile karanlık alanların aydınlatılmasını sağlayan ürünlerdir. El fenerleri çalışma şekline göre çeşitli özelliklerde bulunmaktadır. Kamp tipi ışıldak olarak satışa sunulan ürünler, kampçıların ihtiyaç duyduğu özelliklere göre üretilmiştir. Genellikle pille çalışan bu ürünler içerisinde, şarjlı ışıldak olarak da bilinen ve önceden şarj edilerek de kullanılan ürünler bulunmaktadır. Kafa lambası hem kampçıların hem de karanlık ortamlarda çalışan kişiler tarafından tercih edilen ve kafaya geçen bir aparatla aydınlatma işlemi yapan ürünlerdir.

Metre çeşitleri, metrenin boyutuna, özelliğine ve yapıldığı maddeye göre değişmektedir. Genellikle ölçüm işlemlerinde kullanılan metreler doğru bir şekilde ölçüm yapmanıza olanak tanımaktadır. Ölçüm aletleri kullanımı proje, bakım ve dekorasyon işlerinde oldukça önemli bir husustur. Yaptığınız işleriniz için doğru bir karar vermeniz ölçüm işlemleri ile mümkündür.

Ambiyans Promosyon bünyesinden yapacağınız fener ve metre alışverişlerinizde, uygun fiyatlar ile alışverişinizi yapabilir ve gerekli olan promosyon ürünlerini hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Promosyon Çakmak

Promosyon Çakmak

Öncelikle bilinmesi gereken en önemli unsur, promosyon olarak verilecek ürünlerin kullanım alanlarının dikkate alınmasıdır. Promosyon çakmak bu durum için uygun bir tercih olacaktır. Çakmaklar kişilerin üzerlerinde sıklıkla taşıdıkları ürünlerdir. Bundan dolayı da gün içinde pek çok kez kullanılırlar. Her kullanıldıklarında da firma adı görülmektedir.

Çakmak, herhangi bir maddeyi ateş ile tutuşturmaya yarayan ve içerisinde gaz bulunan ürünlerdir. Kibritten daha konforlu ve kolay kullanımlı olduğundan dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon çakmak ise, firmaların ürettikleri ürünleri pazarlamak amacıyla ve ya kendi isimlerini duyurmak istekleri doğrultusunda, mevcut müşterilerine ya da müşteri adaylarına sundukları ürünler kapsamında yer almaktadır. Ürünlerin üzerinde firmaların adı, adresi ya da iletişim bilgileri bulunabilir. Bu, tamamen kendi firmasını tanıtmak isteyen kişiler ile ilgili bir durumdur. Promosyon ürünün üzerinde bulunması istenilen bilgi doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Bu işlemi yapmak için de çeşitli aracılar bulunmaktadır. Promosyon ürünlerde en çok tercih edilenler arasında bulunan çakmakların hem taşıması kolaydır hem de tanıtım için çok uygun bir seçenektir.

Boyut ve model olarak da farklılık gösteren promosyon çakmaklar için küçük ve ya büyük ebatlar arasından tercih yapılabilir. Bunun için promosyonun üzerinde olacak yazı da etken olacaktır. Eğer sadece firma ismi yazacaksa küçük boydaki çakmaklar da tercih edilebilir. İletişim bilgisi adres firma adı gibi fazla detaylı bir promosyon ürün istemeniz üzerine, çakmak boyutunu bu oranda seçmeniz gerekmektedir.

Saatler

Saatler

Saatler, zamanı gösteren araçlar olarak günlük hayatın önemli parçaları olmaya devam ediyor. Ancak zaman içerisinde saatler, zaman gösterme görevlerinin yanına yenilerini ekledi ve artık bu aletler dekoratif ürünler olarak da işlev görüyor. Saatler; kol saati, masa saati ya da cep saati gibi farklı gruplara ayrılırken duvar saati bunların arasında dekorasyon konusunda en fazla öne çıkan grup oluyor. Duvar saatleri, ebatlarından ham maddelerine kadar pek çok farklı çeşide ayrılıyor.

Evde Şık Bir Aksesuar

Duvar saatlerinin en temel ayrımı boyutları noktasında oluyor. Büyük duvar saati modelleri, geniş duvarları süslemeye aday ürünler olarak ön plana çıkarken küçük boy duvar saatleri ise daha kolay taşınabilir bir yapıya sahip bulunuyor. Boyutlar küçük olduğu için asma aşamasındaki zahmet de daha az oluyor. Duvar saatleri genel olarak analog çalışma sistemine sahip olsalar da, dijital duvar saati modelleri de piyasada boy gösteriyor. Hatta bazı duvar saatleri, hem analog hem de dijital çalışma şekline sahip bulunuyor.

Rozetler

Rozetler

Düğme Rozetleri, öğrencilerinizi ödüllendirmenin eğlenceli bir yoludur ve çok sevdiğimiz çıkartmalara daha uzun süre dayanan bir alternatif.

Düğme Rozetlerimiz "Doğum Günün Kutlu Olsun" rozetlerinden zorbalık karşıtı farkındalık rozetlerine ve bunların arasındaki her şeye kadar uzanıyor. Tüm ürünlerimiz, satın alma noktasında kişiselleştirmenizi sağlar.

Diğer Promosyonlar kategorisinde 9 adet kayıt bulundu.