Kırtasiye

Kırtasiye kategorisinde 9 adet kayıt bulundu.

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı; bardağın konulduğu yeri kirletip iz bırakmaması için kullanılan, üzerine çoklu renklerle baskı yapılabilen etkili bir reklam aracıdır. Üzerlerine firmaların reklam baskılarının kolaylıkla aktarılabilmesi ve sıklıkla kullanılması açısından promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır. Üzerine firma reklamı basılabildiği için promosyon ve imaj amaçlı en çok kullanılan ürünlerden biridir. Diğer promosyon ürünlerine göre daha yaygın kullanılmaktadır.

Bardak Altlığı Kullanım Alanları; Restaurant ve Cafeler, Oteller, Tatil Köyleri, Sosyal Tesisler vb yerlerde popüler reklam aracı olarak tercih edilmektedir.

Mouse Pad

Mouse Pad

 

Mousepad'lar en çok göz önünde olan promosyon ve reklam ürünlerinden birisidir. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz mousepad'leri CMYK resim baskılı olarak sipariş verebilirsiniz.

PVC Mousepad, Kauçuk mousepad, Bloknotlu mousepad, Takvimli mousepad, Bloknotlu mousepad, Süngerli Mousepad, Bilek destekli mousepad, Bez mousepad, Kauçuk masa sümeni, Kumaş masa sümeni  değişik şekil ve materyallerle üretimini yaptığımız mousepad modellerinden bazılarıdır.

Aşağıda yer alan ürünlerimiz size fikir vermesi açısından litelenmiştir. Farklı talepleriniz olması durumunda lütfen bizimle irtibata geçin, size mutlaka bir çözüm sunabiliriz.

Matbaa Ürünleri

Matbaa Ürünleri

Ambiyans Promosyon olarak, kendi tesislerimizde baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası olarak gerekli tüm ekipmalara sahip güncel teknolojili, modern tesislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Matbaa ürünleri derken, katalog, flayer, broşür, tanıtıcı baskılı işler, dosya, klasör ve tüm matbuu evraklarınızla hizmetinizdeyiz.

Magnet Ürünleri

Magnet Ürünleri

Promosyon magnet yani diğer bir ismi ile mıknatıslı ürünleri daha kullanışlı ve göze hitap etmesi açısından çeşitlendirdik. Buna göre ayraç, bloknotlu, resim çerçevesi gibi modeller sizler için hazırladık.

Ofis Kırtasiye Ürünleri

Ofis Kırtasiye Ürünleri

Promosyon ofis kırtasiye ürünleri, denilence bir çok ürün çeşidin, kapsar. Bizler, sizlere promosyon bütçesini zorlamayacak imalat ve ithalat çeşitlerini, sık sık güncellenen çeşitlerimizle sizlere sunuyoruz. Başlıca ürünler kalemler, hesap makineleri, cd kalemleri, ofis setleri, sümenler vb..

Boyun İpi-Lanyard

Boyun İpi-Lanyard

Logonuz veya dilediğiniz görsellerle baskısı yapılmış saten boyun askı ipi - Lanyard. Yaka kartı için özel hazırlanmış bir ürün. Sizin için özel tasarım ve kurumsal renklerinizi koruyarak boyun askı iplerinizi üretiyoruz.

Boyun askı iplerinin tasarımında firmamız ürünleri için renk kısıtlaması yoktur. Tasarımlarınız sınırsız renk içerebilir. Teninizde rahatsız edici bir his uyandırmaz. Yüksek baskı kalitesine yardımcı olur. Görsel tasarımınızın mükemmel görülmesini sağlar.

Lanyardlar, şirketinizi prestijli hale getirmek için harika bir araç. Hatta firmanızın tanıtımında promosyon ürünü olarak dahi düşünebilirsiniz.

Ara bağlantı klipsi, boyun emniyet klipsi, telefon tutucu ve diğer bir çok kanca modeli ile yaka kartlarınız şekil değiştiriyor. 

Plastik PVC Ürünler

Plastik PVC Ürünler

Promosyon plastik pvc ürünlerin kapsamı ve promosyon ürünü olarak yeri çoktur. Plastik ürünler denince başlıca futbol topu, ruhsat ve pasaport kılıfları, para tabakları, koli bantları, kalemlikler, frizbiler, resim çerçevelikleri ve yüzlerce ürün çeşitleridir.

Masa üstü Ürünler

Masa üstü Ürünler

Promosyon masa üstü setleri, deri kalemlik, masa saati, hesap makinesi, cetvel, ofis setleri, fotoğraf çerçeveleri ve bir çok ithal ve yerli ürünlerle sizlere görsel ve fiyatları ile birlikte sunduk. Daha fazla detay ve bilgiyi aşağıdaki ürünlerimizi inceleyerek alabilirsiniz. Aradığınız ürün çeşitlerini sitemizde bulamazsanız lütfen bize danışın.

Sayfamızdan Promosyon Suni Deri Masaüstü Ürün modellerimizin özelliklerin, toptan fiyatlarını, üzerlerine uygulanabilecek logo baskılarının yöntemlerini inceleyebilirsiniz. 

Ahşap Ürünler

Ahşap Ürünler

Ahşap Ürünler her türlü iç mekanda kullanıma uygun, fonksiyonel çözüm önerileri sunan dekorasyon nesneleri içeren bir kategoridir. Ahşap Ürünler kategorisinde yer alan birbirinden fonksiyonel ürünler sayesinde ev ve ofis gibi çeşitli iç mekanlarınızda farklı tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

Hemen hemen her türlü iç mekanda kullanıma uygun doğal malzemelerden biri olan ahşap, pek çok dekorasyon ürününde tercih edilir. Malzeme olarak ahşap, doğrudan masif halde kullanılabildiği gibi, doğal kaplamalı ürünlerin kullanımına da oldukça sık rastlanır. Önemli olan tercih edilen nesnelerin mekanda oluşturduğu atmosferdir. Bu nedenle ceviz, akçaağaç, çam, ladin gibi pek çok doku ve renk seçeneğine sahip olan ahşap promosyonluklar arasından iç mekan tasarımına uygun olan ahşap seçenekleri tercih edilmelidir. Malzeme seçiminin yanı sıra ahşabın dekorasyonda nasıl kullanıldığı da oldukça önemlidir.

Kırtasiye kategorisinde 9 adet kayıt bulundu.