Çantalar ve Kutular

Çantalar ve Kutular kategorisinde 6 adet kayıt bulundu.

Karton Çanta

Karton Çanta

Markanızı bir alışveriş çantasına yazdırmak ister misiniz? İster mağazanızda sattığınız ürünü koymak için kullanın, ister bir fuarda ziyaretçilere broşür ve dokümanlarınızı dağıtmak için kullanın.

İstediğiniz görselin basılı olduğu selofan kaplı, karton çantalarımız tam bu işe uygundur. Arzu ederseniz, Lokal laklı, Varak ve Gofreli, Kurdele saplı vs olarak üretilmiş size özel üretim yapabiliriz. Karton Çantalarınızı, her zamanki standart boyutlarımızda veya kendi farklı boyutlarınızda özelleştirin.

Bez Çanta

Bez Çanta

Unutmayın! bütün dünyada naylon poşet kullanımı yasaklanıyor. Bu yüzden şansınızı yakalayın ve hemen uygun fiyatlı Bez Çantalarımız ile markanız için harika bir tanıtım kampanyası başlatın.

Bu günlerde, markanızı tanıtmanın en iyi yollarından biri, ürünlerinizi kurumsal görsellerinizin basılı olduğu, Bez çantalarda veya Tela çantalarda teslim etmenizdir. Rengarenk baskılı bez çantalarla, logonuzu sokaklarda, her yerde sergileyebileceksiniz.

Çantalarınızı her zamanki standart boyutlarımızda veya kendi farklı boyutlarınızda özelleştirin.

Öyleyse Bez Çantalarımıza bir göz atmak için aşağıdaki ürünlerimizi inceleyin.

Doypack Paketler

Doypack Paketler

Oturan torba, ayakta duran poşet, alttan ve yan körüklü poşet ve dik duran torba olarak da adlandırılan Doypack Ambalajlar şık tasarımları ve kilit özelliği sayesinde ürününüze değer katar. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki ürün seçeneklerinde bulabilirsiniz. Bugünlerde oldukça popüler bir paketleme ve pazarlama aracı olan Doypack Ambalajlarla ilgili birkaç bilgi paylaşmak isteriz.

Doypack Ambalaj (ayakta duran poşet/oturan poşet/kilitli poşet)‘ın isim babası ambalajı ilk bulan Fransız mucit Louis Doyen’dir. DOYen PACKaging‘in kısaltması olarak bu kelimeyi kullanmıştır.

Doypack Ambalajlar üretiminde kullanılan malzeme özellikleri sayesinde; ürününüze natürel ve şık bir görüntü kazandırır. Gıda ve gıda dışı kullanıma uygundur. İçindeki ürünün tazeliğini korur. Doypack Ambalajlara kilit ve valf uygulanabilir ve baskı yapılabilir.

Özellikle kuruyemiş, kahve, baharat, kuş yemi, balık yemi, bitki çayları, şekerleme, atıştırmalıklar, kuru gıda vb kullanım alanları bulunmaktadır.

Hediye Kutuları

Hediye Kutuları

Aynı sektördeki ürünlerden estetik kutulu olanları, kutusuz ürünlere göre çok daha avantajlıdır. Hediyelik Kutular ürünlerin vitrinidirler.

İsteğinize göre, Hediyelik Karton kutu, Ahşap Kutu, Silindirik Kutu üretiyoruz. Kutularımız, stoklu olmayıp, sizin siparişiniz sonrası, yine sizin isteklerinize özel olarak üretilir.

Şarap şişesi kutusu, Zeytinyağı şişesi kutusu, Kozmetik kutusu, Parfüm kutusu, Çorap kutusu, Harita kutusu, Kalem kırtasiye kutusu, Lokum kutusu, Çikolata kutusu, Kahve kutusu, Çay kutusu, Kurabiye Kutusu, Tütün kutusu, İç çamaşırı kutusu, Promosyon kutusu, Tekstil kutusu, Hediye kutusu, Davetiye kutusu, Diploma kutusu, Sertifika kutusu ihtiyaçlarınıza göre özel üretim Hediyelik Kutu üretiyoruz.

Gözlük Kılıfları

Gözlük Kılıfları

Gözlük kutuları, gözlüğün kaliteli olması ile bağlantılıdır. SGK ‘dan alınan gözlüklerin kutuları genelde kullanışsız ve küçüktür. Özel olarak alınan gözlüklerin kutuları ise büyük ve kullanışlıdır. Ayrıca bu gözlük kutularının içinde gözlük temizleme bezi de kaliteli ve güzeldir. Kullanışlı bir yapıya sahip olan özel gözlük kutuları gözlük camlarına da minimum zararı vermektedir. Küçük gözlük kutuları gözlük camları ile temas ettiğinde gözlük camlarına zarar verebilir. Bu sebeple büyük gözlük kutuları kullanmak gözlük camlarına en az hasarı verir. Gözlük camlarının çizilmesini önler ve gözlükleri uzun süreli kullanılmasını sağlar. Gözlük kutuları ile verebileceğiniz gözlük temizleme bezleri de yumuşak bir yapıya sahiptir. Gözlük kutuların içerisine kolayca yerleştirilebilen bu gözlük temizleme bezleri kutunun alt kısmına konulur. İhtiyaç duyulduğu takdirde bu gözlük temizleme bezleri değiştirilebilir. Kaliteli bezlerin kullanımı gözlüğün kullanımını rahatlatır. Gözlükte meydana gelen çizilmeleri önler. Yine bu bakımdan gözlük kılıfı kullanımı da oldukça önem arz eder.

Gözlük kutuları genelde plastik maddesinden yapılmaktadır. Kaliteli gözlük markalarının kutuları da fiyat doğrultusunda, gözlüğün büyüklüğü ve küçüklüğü ile ilgilidir. Kaliteli gözlük kutuları daha kullanışlıdır. Açılıp kapanmasından bile gözlük kutularının kaliteli olup olmadığı anlaşılabilir.Plastiği yumuşak olan gözlük kutuları genelde fiyatı düşük olan gözlükler için kullanılmaktadır. Plastiği sert olan kutular ise genelde pahalı gözlüklerdir. Gözlüklerin gözlük kutularında muhafaza edilmesi de kullanılacak olan gözlüğün performansını arttıracaktır. Gözlük kutularının kullanılması aynı zamanda gözlük kenarlarının tozlu ortamlarda tozlanmamasını sağlayacaktır.

Saat Kutuları

Saat Kutuları

Saat kutularımız , ürünlere özel bölmelerin yer aldığı söz konusu kutular sayesinde saatlerine değer veren ya da saat satışı yapan kişilerin işini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Yapısında kullandığı malzemelerin farklılığıyla herkese hitap etmeyi ise başarmış durumdadır.

Kaliteli plastikten üretilmiş Saat Kutularımızın üzerine, Deri, Flok, Kumaş gibi malzemelerle kaplayarak, alıcılarımıza birbirinden farklı seçenekler sunmaktayız. Özellik bakımından da farklılıkları beraberinde getirirken, boş saat kutusu ve yastıklı saat kutusu olarak sıralayabileceğimiz zarafet timsali modellere de imzamızı atmaktayız. Hafif oluşu sayesinde, konforlu yapısını ön plana çıkaran ve ebat olarak farklılıkları beraberinde getiren, saat kutusu fiyatları içinse makullükten söz edebiliriz. Bahsi geçen makul fiyatlar, saat kutusu toptan alımları sonucunda daha da uygun bir hal alacaktır.

Saat kutularımızı sipariş ederken, modeline göre üzerini veya içini, Kabartma, Sıcak baskı, Serigrafi, Gümüş ve Altın varak logo baskılı olarak da talep edebilirsiniz.

Tasarımlarıyla dikkat çeken kutular, renk kapsamında da tıpkı diğer özelliklerinde olduğu gibi farklılık göstermektedir. Saat Kabı modellerimizi, aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çantalar ve Kutular kategorisinde 6 adet kayıt bulundu.