Ajanda ve Defterler

Ajanda ve Defterler kategorisinde 4 adet kayıt bulundu.

Bloknot

Bloknot

Spiralli defter denildiği zaman kişilerin aklına öncelikle kullanım kolaylığı gelmektedir. Telli defterin kolay açılması özellikle sayfaların yırtılmasını engellemekte ve kişilerin aldığı notları muhafaza edebilmesinde önemli rol oynamaktadır. Genel olarak öğrenciler tarafından çok tercih edilen spiralli defterler farklı özelliklerde bulunmaktadır. İster kareli defter isterseniz de çizgili defter bölümlerinin bir arada olmasından yararlanarak daha işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz. Ofislerde ise özellikle Ambiyans Promosyon’un sunduğu sert kapaklı defterler tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise kolay muhafaza edilebilir bir materyale sahip olması ve korunabilmesidir.

Kendinden Yapışkanlı Bloknot

Kendinden Yapışkanlı Bloknot

Öğrencilerin veya firmaların not almak için tercih ettiği yapışkanlı not kağıtları unutulabilecek tüm bilgilerin tekrar hatırlanmasında oldukça etkili bir gereçtir. Genel olarak farklı renk ve şekillerde olan Kendinden yapışkanlı kağıt'ların hepsi farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Şekilli not kağıtları görsel olarak düzenli gözükmesinin yanı sıra hatırlanmak istenen şeyin çarpıcılığını da arttırmaktadır. Renkli not kağıdı özellikle farklı alanlardaki şeyler için kolay kullanım sağlamaktadır. Ambiyans Promosyon, sizler için birçok şekil ve renk fırsatı ile not kağıtlarını uygun fiyatlara sunmakta ve hatırlamanız için her zaman yanınızdadır.

Kendinden yapışkanlı bloknot'larla ilgili firmamız bünyesinde kullanılan malzemeler alman menşei ürünler kullanılıp, kalite açısından sorun yaşamayacağını garanti ediyoruz. ürünlerimiz diğer yerli taklit ürünler gibi yapışmama veya tutkal kuruma sorunu kesinlikle yoktur

Ajanda - Defter

Ajanda - Defter

Ofis, ev ve okullar için gerekli olan tüm 2020 ajandalar ve defterler Ambiyans Promosyon güvencesiyle kapınızda. Defter çeşitlerinizin her alanda kullanım için farklı olduğunu unutmayın. Bloknot defterler hızlı not almanızda etkin rol oynarken iş yerlerinizde planlarınız için kullanacağınız 2020 ajandalar ise etkinliklerinizi kaçırmama fırsatını sizlere sunmaktadır. Daha kolay kullanım için tercih edeceğiniz Fihrist defter ise alfabetik olarak sıralama yapmanızda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Defter çeşitlerinin hepsi Ambiyans Promosyon tarafından kişilerin ihtiyaçları göze alınarak satışa sunulmuştur. Satın alınan defterler her yerde kullanım için uygun niteliklerdedir.

Her ofis için vazgeçilmez olan 2020 Ajanda defter kişilerin günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak planlarını oluşturmasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 2020 ajanda çeşitleri kullanım şekline göre, oluşturulan metaryele göre farklılık göstermekte ve buna göre fiyatlanmaktadır. 2020 haftalık ajandalar özellikle kişilerin programlarının bir hafta içerisinde neler olduğunu gösterirken 2020 organizer ajanda ise farklı ürünlerle beraber sizlere sunulmaktadır. Genel olarak kapağın altında hesap makinesi ve kalem bölgesinin olması taşıma kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca sert kapaklı 2020 ajandalar Ambiyans Promosyon kalitesi ile kapınıza gelmekte ve planlarınızı unutmamanızda yardımcı olmaktadır.

Geri Dönüşümlü Ürünler

Geri Dönüşümlü Ürünler

Çevre bilinci iyice yaygınlaşan dünyamızda, çevreye duyarlı geri dönüşümlü ürünler promosyonda yer almaya başladı. Ürün çeşidi olarak bloknotlar, cetveller, kalemler dahil bir çok geri dönüşümlü promosyon ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ajanda ve Defterler kategorisinde 4 adet kayıt bulundu.