Ajanda ve Defterler

Ajanda ve Defterler kategorisinde 7 adet kayıt bulundu.

Promosyon Defterler

Promosyon Defterler

Ofis, ev ve okullar için gerekli olan tüm 2024 ajandalar ve defterler Ambiyans Promosyon güvencesiyle kapınızda. Defter çeşitlerinizin her alanda kullanım için farklı olduğunu unutmayın. Bloknot defterler hızlı not almanızda etkin rol oynarken iş yerlerinizde planlarınız için kullanacağınız 2024 ajandalar ise etkinliklerinizi kaçırmama fırsatını sizlere sunmaktadır. Daha kolay kullanım için tercih edeceğiniz Fihrist defter ise alfabetik olarak sıralama yapmanızda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Defter çeşitlerinin hepsi Ambiyans Promosyon tarafından kişilerin ihtiyaçları göze alınarak satışa sunulmuştur. Satın alınan defterler her yerde kullanım için uygun niteliklerdedir.

Her ofis için vazgeçilmez olan 2024 Ajanda defter kişilerin günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak planlarını oluşturmasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 2024 ajanda çeşitleri kullanım şekline göre, oluşturulan metaryele göre farklılık göstermekte ve buna göre fiyatlanmaktadır. 2024 haftalık ajandalar özellikle kişilerin programlarının bir hafta içerisinde neler olduğunu gösterirken 2024 organizer ajanda ise farklı ürünlerle beraber sizlere sunulmaktadır. Genel olarak kapağın altında hesap makinesi ve kalem bölgesinin olması taşıma kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca sert kapaklı 2024 ajandalar Ambiyans Promosyon kalitesi ile kapınıza gelmekte ve planlarınızı unutmamanızda yardımcı olmaktadır.

Sayfamızdan Promosyon Defter modellerimizin özelliklerin, toptan fiyatlarını, üzerlerine uygulanabilecek logo baskılarının yöntemlerini inceleyebilirsiniz. 

Bloknot

Bloknot

Bloknot, iş yerinde, ofis gibi alanlarda çalışan kişilerin not almasına yarayan, kurumsal firmaların promosyon olarak iş ortaklarına, çalışanlarına ya da müşterilerine dağıtmış oldukları küçük defterlerdir. Tasarım noktasında genellikle firmaların logoları yer aldığından dolayı önemli bir baskı materyalidir. Kullanım özellikler, amaç ve ebata bağlı olarak farklı standartlarda üretilebilmektedir. Genel olarak reklam tanıtımı, firma tanıtımı, promosyon ürünü olarak tercih edilmektedir.

Bloknotların, spiralli bloknot, tutkallı bloknot, kapaklı bloknot, perforajlı bloknot ya da küp bloknot gibi birçok farklı türü bulunmaktadır. Bloknot kapaklarında veya kağıtlarda firmanın logosu ya da amblemi kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra bloknotların iç sayfalarında sloganlara ve ürün resimlerine yer verilebilmektedir. Bloknotlar, A6 Bloknot (14 cm x 10,5 cm), A5 Bloknot (14 cm- 21 cm), A4 Bloknot (21 cm x 29,7 cm) üretilebildiği gibi müşterinin isteğine bağlı olarak farklı ebatlarda da üretilebilmektedir. Bloknot üzerinde firmaya ait isim ve logonun yer alması, bloknotların gün boyu masa üzerinde bulunması, bloknotların firma açısından etkili bir reklam aracı olduğunu ve müşterilere yönelik promosyon ürün olarak kullanılabileceğini gösterir. Kullanımı oldukça kolay olan ve firmaya özel olacak alternatiflerde de yapılabilen bu baskı materyalleri, firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkarma konusunda da çok önemlidir.

Kendinden Yapışkanlı Bloknot

Kendinden Yapışkanlı Bloknot

Öğrencilerin veya firmaların not almak için tercih ettiği yapışkanlı not kağıtları unutulabilecek tüm bilgilerin tekrar hatırlanmasında oldukça etkili bir gereçtir. Genel olarak farklı renk ve şekillerde olan Kendinden yapışkanlı kağıt'ların hepsi farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Şekilli not kağıtları görsel olarak düzenli gözükmesinin yanı sıra hatırlanmak istenen şeyin çarpıcılığını da arttırmaktadır. Renkli not kağıdı özellikle farklı alanlardaki şeyler için kolay kullanım sağlamaktadır. Ambiyans Promosyon, sizler için birçok şekil ve renk fırsatı ile not kağıtlarını uygun fiyatlara sunmakta ve hatırlamanız için her zaman yanınızdadır.

Kendinden yapışkanlı bloknot'larla ilgili firmamız bünyesinde kullanılan malzemeler alman menşei ürünler kullanılıp, kalite açısından sorun yaşamayacağını garanti ediyoruz. ürünlerimiz diğer yerli taklit ürünler gibi yapışmama veya tutkal kuruma sorunu kesinlikle yoktur

Sayfamızdan Promosyon Kendinden Yapışkanlı Not Kağıdı modellerimizin özelliklerin, toptan fiyatlarını, üzerlerine uygulanabilecek logo baskılarının yöntemlerini inceleyebilirsiniz. 

Geri Dönüşümlü Ürünler

Geri Dönüşümlü Ürünler

Çevre bilinci iyice yaygınlaşan dünyamızda, çevreye duyarlı geri dönüşümlü ürünler promosyonda yer almaya başladı. Ürün çeşidi olarak bloknotlar, cetveller, kalemler dahil bir çok geri dönüşümlü promosyon ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sayfamızdan Promosyon Geri Dönüşümlü Ürün modellerimizin özelliklerin, toptan fiyatlarını, üzerlerine uygulanabilecek logo baskılarının yöntemlerini inceleyebilirsiniz. 

Ajandalar ve Organizerler

Ajandalar ve Organizerler

Sayfamızdan Promosyon Ajanda ve Organizer modellerimizin özelliklerin, toptan fiyatlarını, üzerlerine uygulanabilecek logo baskılarının yöntemlerini inceleyebilirsiniz. 

Ajanda ve Defterler kategorisinde 7 adet kayıt bulundu.