Ödeme Şekli

Ödeme Şekli

Ödeme seçenekleri sipariş miktarı, sipariş edilen promosyon ürünü gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Siparişleriniz toplamı meblağ 1.000,00 TL altında ise Ambiyans Bilgi ve İletişim resmi banka hesap numaralarına yatırılmalı ya da kredi kartı ile bu işlemin gerçekleşmesi gerekir.

Daha yüksek tutarlarda ise ürün içeriğine göre karşılıklı görüşmeler neticesinde %50 lık bölüm havale-K.Kartı kalan %50 lık bölüme istinaden ise maksimum 60 gün vadeli çek tahsilatı yapılabilir. Alınacak olan çek ödemelerinde evrakların alıcı firmaya ait veya cirosunun olması zorunludur. Bu seçenekler için müşteri temsilcilerimizin onayının gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Mail order yöntemi ile yapılan ödemelerde %2 komisyon alınmaktadır. Bu işlem için ambiyanspromosyon.com/mail_order.pdf  linki altında yer alan mail order formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Şirketimiz satışları arasında senetli satış ve açık hesap olarak adlandırılan satış şekilleri ne yazık ki yoktur. Bu konuda ısrarcı olunmaması konusunda gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederiz.