Oto güneşlikleri

Yaz aylarının gelmesi ve küresel ısınmanın getirdiği olumsuzluklar, hızlı kentleşme, dünyamızın iklimini değiştirmekte ve sıcakların artmasına yol açmakta. Bu mevsim değişikliği ve artan sıcaklık otomobillerin ön camına nüfuz etmekte, koruyucu kullanılmayan bir ön cama temas eden aşırı güneş ışığı araçlarınızın ön konsollarının, ön deri ya da kumaş koltuklarının deformasyonuna ve zamanla aracınızın değerinin azalmasına neden olmaktadır.

Vantuzlu Öncam Güneşliğinin Aracınıza Faydaları

Promosyonlarınıza yönelik olarak üretmekte olduğumuz vantuzlu metalize oto ön cam araba güneşliği, sizlere pratiklik sağlayacak ve aracınızın ön panelinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak. Aracınızın ön camı için çok çeşitli karton oto güneşliği bulabilirsiniz. Ambiyans Promosyon tarafından üretilen Ön cam Güneşlikleri ile, sizin markanızı taşıyan, hem de kullanımı kolay, taktıktan sonra defalarca düzeltmenize ihtiyaç duymayacağınız ve ön panelin her yerini saran araç güneşliklerine sahip olacaksınız. Kullanımı hem pratik hem de kolaydır. Kullanım sonrası katlayarak en minumum boyuta getirerek saklayabilirsiniz.

Ön Cam Güneşlik Perde

Yaz aylarında sıcaklığın kimi zaman 45 derece üzerinde seyrettiği zamanlarda çocuğunuz kadar değerli aracınızın direksiyon ve torpido gibi panellerini korumanız artık çok kolay. "Ambiyans Promosyon" olarak, sizlere uygun fiyatlarla ön cam güneş koruyucuları sunmaktayız. Firmanızın mesajını taşıyan, şık olarak tasarlanmış araç güneşliklerimizin dış yüzeyindeki yansıtıcı özellik ile yakıcı güneş ışınlarının en üst derecede ön cam dışına yansıtılması görevi görür. Özellikle ön cam güneşliği kullanılmayan araçlarda, direksiyon tutmanın ateş topunu tutmakla benzer olduğu, araç içinin dayanılmaz derecede sıcak havanın hapsedilmiş olduğunu görmektesiniz. Sitemizden temin edeceğiniz bu oto güneşlik aksesuarıyla hem kendi sağlığınızı hem de direksiyon, torpido, ön konsolların deforme olmasının önüne geçececek ve uzun yıllar yıpranmadığına şahit olacaksınız.

Oto güneşliklerimiz ile reklamınızı şehrin cadde ve sokaklarında son derece şık bir şekilde ekstra harcama yapmadan yıllarca sergileyeceksiniz.