Islak mendil

ISLAK MENDİL

Islak mendiller gün içerisinde her aşamada ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Yapısı gereği deterjan formülüne yakın yapısı ile üretilen ve kir tutucu özelliği ile kirleri içerisinde tutar. Kir tutma özelliği ıslak mendiller için oldukça önemlidir. Bu nedenle kaliteli malzeme kullanımı ve üretimi oldukça önemlidir. Ambiyans Promosyon, sizlere ve firmalara sunmuş olduğumuz ıslak mendillerde her koşula uygun ürün paketlemesi yapılmakta ve ürünlerin korunması artırılmaktadır. Bu şekilde ıslak mendillerde herhangi bir kuruma ya da özelliklerini kaybetme gibi bir durum oluşmamaktadır.

Kalite ve profesyonelliğin önemli olduğu firmamızda tüm paketleme işlemleri ve üretim aşamasının her aşaması takip edilerek sizlere kaliteli ürünler sunulmaktadır. Islak mendiller üretimleri sırasında farklı kısımlara ayrılmaktadır. Islak mendil, Kolonyalı mendil, alkolsüz mendil, Alkollü mendil, Antiseptik mendil ve Gözlük temizleme mendili gibi farklı kategoride mendil üretimimiz bulunmaktadır.

Kaliteli mendil dokusu, baskısı ve koku seçenekleriyle firmanın ve kurumunuz için en iyi reklam aracıdır.

Her mendilin yapısı ve üretimi aşamasında ıslak mendil özelliğini kaybetmeden doğru ürünler kullanılarak hazırlanır. Aynı zamanda üretim alanı ve makine gibi tüm aletlerin hijyenik üretim olması önemli bir etmendir. Özellikle üretim sırasında hijyen koşulları, mendil için oldukça önemli olarak firmamız buna fazlasıyla dikkat etmektedir. Tüm tesisimizde hijyenik koşullara üst düzey dikkat edilerek ıslak mendiller isteğe göre üretilmekte ve paketlenmektedir.

Korumalı ve yapı bozmayacak bir paketleme her ürün için uygun bir etmendir. Ambiyans Promosyon firmamız olarak, modern yöntemler ve üstün bir tesisle yaptığımız paketleme işlemlerinde tam korumalı ve ıslak mendil yapısını koruyan paketleme işlemleri yapılır. Paketleme işlemlerinin ardından, tüm paketler uygun şekilde olup olmadığına kontrol edilir ve sizlere en iyi ürünü ve paketlemesini sunmaktayız. Bizlere firmanız olarak istediğiniz ıslak mendili ve paket üzerinde istediğiniz tasarımı belirtmenizle sizler için istediklerinizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Tesisimiz ve ekibimiz ile daima profesyonellik ve kaliteye önem vererek tüm çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ambiyans Promosyon olarak tüm işlemlerimizin her aşamasında üretim, kalite, kontrol gibi her aşama da kontroller tek tek ve doğru bir şekilde yapılmaktadır. Sizlere daima doğru ürün, uygun fiyat ve hızlı teslimatla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.