Hakkımızda

Ambiyans Promosyon Ürünleri olarak, size her yerde bulacağınız sıradan ürünler haricinde çözümler üretmek için kurulduk. Promosyon Kalem, Oto Kokusu, Ajanda, Not defteri gibi herkezin bir ağızda sayacağı ürünlere kendi yorumumuzu katarak sizlere sunuyoruz.

Örneğin Sipralli Bloknot'larımızı logonuzu her yerde bulacağınız matbaa baskılı olarak değil, özel kesim logolu olarak da isteyebilirsiniz. Yada tamamen bize özel ürün olarak yine Lazerle özel kesim ve kazıma logolu Ahşap Kapaklı Notdefterleri de talep edebilirsiniz. Yine de daha özel bir şeyler mi aklınızda var? Üretici olmamızdan gelen gücümüzü kullanalım, arayın bizi beraber arge yapalım. Size bir telefon yada eposta uzaklığındayız. 

Vizyonumuz

Bütün promosyon ürünlerimizi konusunda uzmanlığını ispatlamış üretim tesislerinde üretmekteyiz. Bu sebeple aynı ürünü birden farklı zamanda talep etmeniz durumunda ürünler arasında gerek özellik ve gerekse kalite yönünden farklılık yaşamazsınız. Promosyon ürünleri kişiye özel ürünler olmakla birlikte, yılların getirdiği tecrübe ile üretim sistemimiz seri üretim mal üreten fabrikalarda rastlanacak cinste süreç takibine sahiptir. Bu sebeple siparişleriniz söz verilen kalitede ve tarihte teslim ederiz.

Ürünlerimizin üretiminde kullanılan bütün hammadde ve yarı mamulleri, kalitesi uluslararası geçerliliği olan kalite sertifikaları ile tanımlanmış üreticilerden tedarik etmekteyiz. Hiç bir ürünümüzde sağlığa zararlı merdiven altı üretimi veya Çin kaynaklı düşük kalite hammaddeleri kullanmamaktayız.